Kurumsal Bilgiler

Değişen dünya ekonomisi ve hızlı tüketime bağlı olarak küreselleşmenin konuşulduğu günümüzde Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik oluşumu dikkate alarak ülkemizin dış ticarete ve özellikle tüketim toplumu olmaktan çıkıp üretim toplumu olmaya ve ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette üretilen malın özelliği ve kalitesi kadar sevkıyatı da fiziki hareketi de çok önem arz etmektedir.

Bu mantık ve görüş ile yola çıkarak yerli ve yabancı birçok müşterimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve taleplerine cevap vermek için gerekli alt yapı ve yatırımları yaparak marka olma yolunda adımlarımızı attık.

Uluslar arası tanınan bir marka olmak

Marka olabilmek için tüm gereksinimlere
sahip olmak.

Güvenilir ve hızlı projeler üretmek

Gelişen teknolojik donanım ve ekipmanları
takip etmek.


 

Vizyonumuz

Lojistik sektörü içerisinde tüm altyapı ve personel gücümüz ile uluslararası lojistik arenasında kendi alanımızda öncü ve Türkiye ekonomisine yön veren entegre firmalara, bu alanda çözüm ortağı olmak ve "Güvenli Projeler" sunmak.


Misyonumuz

Şirketimizin kuruluş amaçları doğrultusunda çalışarak ve müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen; kalıcı, entegre çözümler yaratmak, müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusun da hizmet dönüşümlerini sağlamak, kalıcı memnuniyet yaratmak, topluma saygılı ve çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmak.


Hedeflerimiz

Lojistik sektöründe marka olmak ve özellikle uzman olduğumuz proje ve ağır yük taşımacılığı konusunda tüm Avrupa-Türkiye ve Türkî Cumhuriyetlerin de söz sahibi olup sektör lideri olmak ve bu alanda gerekli tüm yatırımları yapmak.


Yönetim Takımımız

 

Şirket Müdürü

İsmail Yılmaz

0541 403 84 10 - 0532 412 28 75

ismailyilmaz@nurdaginakliyat.com

 

Operasyon - Nakliye Yetkilisi

Mehtap Yılmaz

0541 403 84 12

mehtapyilmaz@nurdaginakliyat.com

 

Finansman/Muhasebe Yetkilisi

Filiz Aşkın

0 342 324 67 03

filizaskin@nurdaginakliyat.com

 


Nurdağı Ümit Ulus.Nak.Pet.Ürn.İth,İth.Gıda San.Ve Tic. Ltd.Şti - 2011               Tasarım : RehaWEB